Provident

Provident od niezwykle długiego czasu utrzymuje się na rynku świadczeń finansowych i jest chyba nadal najbardziej popularną instytucją pozabankową tego typu. Zainteresowani ofertą Providenta kredytobiorcy mogą otrzymać nawet do 7 000 zł pożyczki, pod warunkiem, że już wcześniej korzystali z oferty przedsiębiorstwa i nie zalegali w żaden sposób ze spłatą wcześniejszego zadłużenia.

czytaj więcej

NetCredit

Oferta NetCredit skierowana jest do osób, które potrzebują szybkiego przypływu dodatkowych oszczędności. Kwota maksymalnej wysokości pożyczki została ostatnio zwiększona do 2 100 zł, natomiast w ramach promocyjnej oferty użytkownicy, którzy po raz pierwszy zaciągają pożyczkę w NetCredit, nie ponoszą żadnych opłat związanych z prowizją. Dlatego na przykład zaciągając pierwszą pożyczkę w wysokości 300 zł na 30 dni do spłaty wyznaczona zostanie kwota również 300 zł.

Warto również pamiętać przed zdecydowaniem się na pożyczkę w NetCredit, że przedsiębiorstwo sprawdza dane dotyczący kredytobiorców w BIG, KRD oraz ERIF, dlatego należy spłacić wcześniej zaciągnięte zobowiązania. W procesie rejestracji wymagana jest również opłata w wysokości jednego grosza przekazana z konta kredytobiorcy na konto przedsiębiorstwa. Wówczas NetCredit uzyskuje numer konta kredytobiorcy, na które przekazywane będą zaciągane pożyczki. Całkowite koszta pożyczki dotyczą odsetek równych czterokrotnej stopie kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego obliczonych w stosunku rocznym od kwoty podejmowanego zobowiązania finansowego.

To, co istotne w przypadku NetCredit i co odróżnia tę firmę od pozostałych instytucji pozabankowych działających w kraju, to fakt, że pożyczki udzielane przez firmę świadczone są bez dodatkowych dokumentów oraz zabezpieczeń. Spłat podejmowanych zobowiązań finansowych dokonywać również można w postaci jednorazowej płatności, co również nie zawsze jest możliwe w przypadku konkurencyjnych instytucji pozabankowych, które wymagają spłat w postaci rat tygodniowych.

Warto przeczytać

SMS365

Decydując się na ofertę pożyczki lub kredytu w SMS 365 należy ...

MiniCredit

W ofercie przedsiębiorstwa MiniCredit kredytobiorcy mają ...

NetCredit

Oferta NetCredit skierowana jest do osób, które potrzebują ...